• Hakkımızda

Hacegan Seyahat Acentası T.C. Turizm Bakanlığı ve TÜRSAB tarafından 18/03/2019 tarihinde verilen 11305 numaralı A Grubu İşletme Belgesine sahiptir.

Köklü bir Turizm geçmişi ve profesyonel boyuttaki organizasyonlarımız yanı sıra hayata geçirdiğimizwww.halalhotelcheck.comile İslam dünyasındaki ülkeler ve birbirinden farklı otelleri misafirlerimizle buluşturuyoruz. Aile değerlerimize uygun helal boyutta hizmet eden otelleri firmamız adına önce biz görüp değerlendiriyoruz.

Tatil otelleri

Şehir otelleri

Termal oteller

Kayak otelleri

Ailelere özel Villalar

 Kriterlerimizin en başından itibaren helal yiyecek, alkolsüz içecekler, bay bayan havuz ve plajlar, bay bayan Aqua Park, çocuklarınız için Mini Club, ailenize uygun sosyal alanlar, gündüz ve gece aktiviteleri ile huzur içinde ibadetimizi yapabileceğimiz mescitler baz alınarak siz değerli misafirlerimize en iyi hizmeti sunmaktayız.

Online satış kanalıwww.halalhotelcheck.com  tecrübe ve birikimleri ile çıktığı bu yolda güler yüzlü çalışanlarıyla sizlere güven verecektir. Hizmetlerimiz sadece rezervasyon yapmakla sınırlı kalmayıp satış danışmanlarımız, rezervasyon esnasında ve satış sonrasında misafir memnuniyetini en üst seviyeye taşıyacak bilgi ve beceriye sahiptir,

Konaklama yapacağınız otellere ulaşımınızdaki zorlukları ve bu zorlukların tesisi tercih edip etmemekte büyük rol oynadığını biliyoruz. İster Online kanalımızda isterseniz satış danışmanlarımızla birebir görüşmelerinizle tatil otellerine yapacağınız rezervasyonlarınız için uçak bileti, Transfer veya Rent a Car hizmetlerimiz, tatil tercihlerinize etki edecektir.

Helal konsepti içerisinde rehber hizmeti veren ilk Helal Turizm Firması olarak, helal normlardaki tatilinizin iyi bir şekilde geçmesi için hizmetlerimiz bulunmaktadır. Sizinle yüz yüze görüşmeler sağlayacak olan rehberimiz tatiliniz esnasındaki olası olumsuzlukları gidermek ve tatil sürecinizdeki yapmayı planladığınız;

Rafting

Şehir Turu

Dolphin Show

Tekne Turu

Safari

Quad

Su Altı Dalış

aktivitelerinize de danışmanlık edecektir.

Ailenizle birlikte helal normlarda yaşayacağınız tatiller için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktayız. Size özel tatil planlarınızı gerçeğe dönüştürmek için, online kanalımız olanwww.halalhotelcheck.comya da birebir destek alabileceğiniz satış ekibimizle biz hazırız.